SME PROFESIONÁLI

Nerobíme kompromisy na úkor funkčnosti, kvality či bezpečnosti. Ak hľadáte hotové riešenia, aké má vaša konkurencia, nie sme tu pre vás.
 

NEEXISTUJÚ DVE ROVNAKÉ RIEŠENIA
Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Neponúkame krabicové riešenia. Robíme veci na mieru tak, aby presne vyhovovali vašim potrebám. Hľadáme optimálne riešenie, podľa individuálnych potrieb každej zákazky. Prichádzame s nápadmi, vďaka ktorým vám pomôžeme dosiahnuť stanovené ciele. Tak sme vo výhode pred konkurenciou.


MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ PRI SPOLUPRÁCI V AKEJKOĽVEK ÚLOHE

Počas svojho dlhoročného fungovania sme úspešne pôsobili nielen ako kvalitný výrobca, ale aj v roliach subdodávateľa, výrobného partnera či riešiteľa problémov. Spoľahnite sa na nás – či už ako na systémového partnera na efektivizáciu produkcie alebo subdodávateľa pri čiastkových úlohách v štýle „my vymyslíme - vy vyrobíte“.
 

PORADÍME SI S KAŽDÝM ZADANÍM. SME KREATÍVNI A VY DOSTANETE SPRÁVNE RIEŠENIE

Podľa vašich požiadaviek a dodanej technickej dokumentácie dodáme riešenia na kľúč. Neviete, čo presne potrebujete? Nevadí. Navrhneme technické riešenie a vypracujeme dokumentáciu podľa platných noriem. Máme dostatok skúseností, aby sme si poradili s každým problémom.
 

SME INOVÁTORI AJ INTEGRÁTORI

Naša komplexná služba zahŕňa spracovanie sprievodnej technickej dokumentácie, výrobu aj montáž. Vydáme vám certifikát o zhode a revíznu správu. Na naše výrobky poskytujeme záručnú dobu.
 

NA ZNAČKE ZÁLEŽÍ. DODÁVATEĽOV KOMPONENTOV SI STAROSTLIVO VYBERÁME

Kvalitu strojov a zariadení neurčuje len proces výroby a zostavenia, ale aj jednotlivé komponenty, z ktorých je výrobok vyskladaný. Pri výrobe používame kvalitné komponenty od celosvetovo overených a spoľahlivých výrobcov, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti.

SME FLEXIBILNÍ

Vieme sa prispôsobiť každému typu vášho zariadenia, aj požiadavkám určitej značky. Dokážeme použiť produkty od vami vybraného výrobcu.

MELS, TO NIE SÚ LEN TECHNOLÓGIE

Máme dostatok schopných vyškolených ľudí. Vieme suplovať dočasný výpadok vašej pracovnej sily, ale aj dlhodobo dodať pracovnú silu pri väčších zákazkách.
 

UDRŽIAVAME DLHODOBÉ VZŤAHY S KLIENTOM

Od roku 2013 sme zrealizovali množstvo úspešných a zaujímavých projektov. Máme  spokojných a verných zákazníkov doma na Slovensku ale i v zahraničí. Naša spolupráca často nekončí jediným zadaním. Na základe dobrej znalosti klienta vieme iniciatívne navrhnúť kreatívne a inovatívne riešenia. Dlhodobou spoluprácou garantujeme rýchlosť, spoľahlivosť, komplexnú dodávku služieb na vysokej úrovni.

 

 

 

Kontaktný Formulár

Potrebujete poradiť alebo pomôcť?
Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.