Industrial Solutions partner

MELS je skratkou z anglického spojenia Mechanical Electrical Support. Vyjadruje automatizovanú podporu vášmu podnikaniu. Naša spoločnosť navrhuje a vyrába jednoúčelové zariadenia a dopravníkové systémy. Pomáhame operátorom vo výrobe zabezpečiť produkciu v požadovanej kvalite so zariadeniami, ktoré dbajú na bezpečnosť ľudí, ktorí s nimi pracujú.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam ponúkame inovatívne riešenia a služby z oblasti priemyselnej automatizácie. V dobe neustálych zmien a rýchleho vývoja nových technológií prichádzame s nápadmi. Pomáhame zefektívniť výrobné procesy, dosiahnuť stanovené ciele a nezaostávať za konkurenciou.

Sme mladá spoločnosť, 

chceme rásť a budovať si dobré meno. Preto nám záleží na každom projekte a maximálnej spokojnosti zákazníka. Realizujeme vývoj a naše zariadenia vyrábame na mieru, aby spĺňali predstavy zákazníka. Ku každému problému sa staviame ako k vlastnému a riešime ho, ako najlepšie vieme.

Zastávame názor, že ten, kto chce byť konkurencie-schopný, mal by sa neustále zlepšovať a investovať do svojho rozvoja. Kto nerozmýšľa nad tým, ako byť lepší, rýchlejší, efektívnejší a kvalitnejší, tak sa na vrchol nikdy nedostane. Ak takto nerobí, tak iní, hoci po malých krokoch ho predbehnú. Je dôležité, aby sme na sebe pracovali a zdokonaľovali sa vo svojom odbore, aby sme dosiahli vytúžené ciele a sny.

Sme profesionáli,

ktorí nerobia kompromisy na úkor funkčnosti, kvality či bezpečnosti výroby. Podľa vašich požiadaviek a technickej dokumentácie dodávame riešenia na kľúč. Neviete, čo presne potrebujete? Nevadí. Navrhujeme technické riešenia a vypracovávame technickú dokumentáciu podľa platných noriem. Máme dlhoročné skúseností a budeme radi, keď sa na nás obrátite. Vaše problémy sú pre nás výzvy, ktoré nám pomáhajú rásť a posúvať ďalej.

Sme inovátori aj integrátori. Neponúkame krabicové riešenia. Poskytujeme individuálne a komplexné riešenia, ktoré zahŕňajú celý proces od spracovania sprievodnej technickej dokumentácie, efektívnu výrobu i spoľahlivú montáž. Vydávame certifikát o zhode a revíznu správu. Pri splnení záručných podmienok garantujeme na naše výrobky záručnú dobu. Včas odstránime technické nedostatky, zabezpečíme záručný aj pozáručný servis. Spoľahlivosť výroby a jednoduchá údržba sú pre naše riešenia samozrejmosťou. 

Logo našej spoločnosti nie je náhodné. Spája v sebe tri základné prvky našej vízie.

Ozubené koliesko je symbolom inžinierstva. Ľudia by nemali robiť prácu vo fabrikách, ktorú vedia zabezpečiť stroje. Naším cieľom je vyvinúť plne automatické stroje a linky, kde ľudia budú robiť najdôležitejšiu činnosť. Stroje majú pomáhať a ľudia by mali využívať svoj potenciál, svoje myslenie.

Symbolom myslenia a nápadu je žiarovka. 

Labyrint znázorňuje viacero požiadaviek zákazníka. Je len jedna správna cesta do stredu labyrintu, a to riešenie daného projektu.

Od roku 2013 sme zrealizovali množstvo úspešných a zaujímavých projektov. Máme spokojných a verných zákazníkov doma na Slovensku ale i v zahraničí. Dlhodobou spoluprácou a dobrou znalosťou klientov garantujeme rýchlosť, spoľahlivosť, komplexnú a personalizovanú dodávku nadčasových riešení. 

Spoločnosť MELS s.r.o  - Od jedného stroja po ucelený systém 


Kontaktný Formulár

Potrebujete poradiť alebo pomôcť?
Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.